Ронда жени широка ширина Елегантна удобна кожа фустан бута црна 10,5
Неодамнешно

Ронда жени широка ширина Елегантна удобна кожа фустан бута црна 10,5

DEN 738.40

Достапно на барање

Peerage Ronda Women's Women's Whide ширина ширина 7 "Висина на вратилото, кожа бута за избледени температури. Оваа дама отпорна на вода кратка бута е со блок -потпетица од 2,5" и има дизајнирана кожна горната, затворање на патент и максимална надворешна површина на површината, создавајќи елегантен , софистициран и стилски изглед. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Платформа од 1 инчи. 2,5 "блок потпетица. 12 инчен обем на вратило. Отпорен на вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи