Pramark P резервни лопати, 4-пакувања
Неодамнешно

Pramark P резервни лопати, 4-пакувања

DEN 1.33

Достапно на барање

Резервните сечила P70 се лесни и издржливи. Пакетот за додатоци содржи четири резервни лопати : две за моторите А и два за Б моторите. Овие лопати се компатибилни со сите беспилотни летала Prarark P70, вклучувајќи го и дронот за виртуелна реалност на Промарк (P70-VR), како и со беспилотното летало Pramark 70 CW (P70-CW). Pramark P70 Резервни лопати, 4-пакувања : Содржи 4 лопати : 2 лопати (стрелките на часовникот) и 2 Б сечила (спротивно од стрелките на часовникот). Компатибилен со беспилотниот дрон со виртуелна реалност (P70-VR) и Drone Pramark 70 CW (P70-CW). Лесен и издржлив. Боја : Бела. Големина : 9,13 "x 1" x 0,5 ". Тежина : 0,07 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи