Powerstop AD8628P Power Stop- Замената за засилување на задниот дел на ОЕ, обложениот тапан за сопирачките
Неодамнешно

Powerstop AD8628P Power Stop- Замената за засилување на задниот дел на ОЕ, обложениот тапан за сопирачките

DEN 2157.44

Достапно на барање

Тапаните со висока температура на сопирачките на сопирачките на сопирачките на моќноста се директна замена на завртката за фабричка опрема. Обложена за максимална заштита од 'рѓа и корозија. Управувано со спецификациите на оригиналната опрема за вклопување, тежина и перформанси. Power Stop AD8628 P Power Stop-Замена на задниот дел на ОЕ, обложен тапан за сопирачките, се вклопува : 1992-2003 Chevrolet S Truck 1992-2003 GMC Sonoma 1993-1997 Chevrolet Blazer 1993-1997 Chevrolet Camaro 1993-1997 Pontiac Firebird 1995-1997 gm jimmy 1996-2000 isuzus Hombre 1992-1994 GMC S15 1992-1994,1996 Olds Mobile Bravada 1992-1993 GMC Typhoon и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи