Сребрени фармерки копродукции Co. Women'sенски плус големина сигурна работа со високи долги големини на половината со висок пораст 12-24
Неодамнешно

Сребрени фармерки копродукции Co. Women'sенски плус големина сигурна работа со високи долги големини на половината со висок

DEN 479.84

Достапно на барање

Co. Silver Jeans Co. Сигурна работа со голема големина на кратко плус големина - името го кажува сето тоа - овој долг тексас кратко е сигурна работа. Тие се дизајнирани со висок пораст и универзално ласкаво вклопување што работи за најразлични типови на тело. Плус, совршено контурираната лента за половината не обезбедува период на празнина. Заврши со должина на трендот што се погоди веднаш над коленото. Долго кратко со црно еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Деним со низок истегнување со цврст изглед инспириран од 90-тите години. 12,5 '' Висок пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. Моделирани во големина 14 и 7,5 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9 '', биста 41 '', колк 43 '', половината 33 ''.

Повеќе детали

Избор на купувачи