Мини глушец бебе и дете девојче со едно парче осип чувар за капење, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Мини глушец бебе и дете девојче со едно парче осип чувар за капење, големини 12м-5Т

DEN 479.68

Достапно на барање

Симпатична додаток на нејзината облека за капење со малку инспирација на Дизни. Овој чувар на осип на Minnie Mouse со Ruffle Trim има затворање на копчето Snap за лесни промени, заедно со разнобојни, симпатични отпечатоци. Совршено за базенот или еден ден на плажа, овој чувар на осип за девојки за мали деца е направен во удобна, истегнување ткаенина што се движи со неа додека е во или надвор од водата. Затворање на копчето Snap на задниот врат и на дното. Долги ракави; Контраст за печатење. UPF 50+ заштита од сонце.

Повеќе детали

Избор на купувачи