Loveубов на прв поглед Јуниор и Јуниор Плус изрез јака и шорцеви сет, 2-парчиња
Неодамнешно

Loveубов на прв поглед Јуниор и Јуниор Плус изрез јака и шорцеви сет, 2-парчиња

DEN 479.84

Достапно на барање

Слатките соништа започнуваат со вистинскиот пар пижами. Лебдат во апсолутна утеха со оваа пижама што одговара на Pajубов на прв поглед. Комплетирајте со класична кошула од јака и координирање на шорцеви и изработени во ткаени ткаени ткаенини. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. врв : опуштено вклопување; деколте на изрез; копчето предно; кратки ракави; џеб на лепенка од предната страна; Печатење на ленти од Seersucker. Шорцеви : опуштено вклопување; Мидриз; Повлечен стил; еластична половината; Печатење на ленти од Seersucker. 2-парчиња јака од јака и шорцеви поставени за жени од loveубов на прв поглед.

Повеќе детали

Избор на купувачи