46 Табела за ламба - Сребрена завршница на шампањ - Сенка за ткаенини од бела хардбек
Неодамнешно

46 Табела за ламба - Сребрена завршница на шампањ - Сенка за ткаенини од бела хардбек

DEN 2.67

Достапно на барање

Нагласете го вашиот декор со оваа ламба за преодна маса. Направено од челик, кристал и тврда ткаенина. Потребна е една максимална средна основна сијалица од 150 вати E26 (продадена одделно). 5-метарски кабел. Напон : 120 V. Сенка на ткаенина од тврда бела боја. Сенката е висока 16 „широка x 11“.

Повеќе детали

Избор на купувачи