Тајни богатства женски и жени плус традиционална наметка за ракави за трепет
Неодамнешно

Тајни богатства женски и жени плус традиционална наметка за ракави за трепет

DEN 3.33

Достапно на барање

Навлегувајте во Dreamland во оваа шармантна ноќница со кратки ракави од тајни богатства, во која има четкана ткаенина од маичка со женски детали за трим. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. затворање на шест копчиња на вратот; чипка на чипка. Кратки ракави на треперење; Детали како предни детали. Контраст за печатење. 60% памук/40% рајон. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи