Едноставно Дејзи, 16 16 артишок на отворено перница, надвор од бела боја
Неодамнешно

Едноставно Дејзи, 16 16 артишок на отворено перница, надвор од бела боја

DEN 543.84

Достапно на барање

Исто како што пазарот на земјоделци носи квалитетно производство на потрошувачите, нашата колекција ќе донесе свежи и квалитетни дизајни во вашиот дом. Нека едноставно, колекцијата на надворешни перници на Фармер на Дејзи, ви помага да откриете топла и поканувачка енергија, сигурно ќе го осветлите вашиот декор. Едноставно Дејзи, артишок на отворено перница : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Повеќе детали

Избор на купувачи