Случај за серии на октани за инципио за Google Pixel XL - Фрост лаванда
Неодамнешно

Случај за серии на октани за инципио за Google Pixel XL - Фрост лаванда

DEN 3.00

Достапно на барање

Од случаите на име на брендот Innipio, случајот „Октане серија“ Хардшел за паметниот телефон на Google Pixel XL (1 -ви генерал). Поддршка на замрзнати хардшел со шок што апсорбира текстурирана граница на лаванда. до висока 6-метри. Тип : Хибриден Case Compabtional Brand : За Google Compabtional Model : За Google Pixel XLBrand : Incipiomater : Цврсто пластика Дизајн/финиш : Plain Color : Beige Inncipio Octane Case за Google Pixel XL : Co-моделиран дизајн за додадена заштита. Флексибилен браник што апсорбира шок. Цврста школка поликарбонат. Додаден зафат.

Повеќе детали

Избор на купувачи