Чудо од женска ели ватирана торба за рамо црна
Неодамнешно

Чудо од женска ели ватирана торба за рамо црна

DEN 320.00

Достапно на барање

Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа. Торбата за рамо на Ели е изработена од веганска кожа со прекрасен ватенка дизајн од горе до дно. Оваа торба е совршена за вашата секојдневна употреба! Одликувајќи се со џеб за лизгање за вашиот телефон, џебови за внатрешни работи за вашите работи и отстранлив лента за рамо за двојно држење, оваа торба ве покрива каде и да одите! Димензии : 4 "d x 9.5 " W x 6,5 "H Димензии на џебниот џеб : 4" d x 9,5 "W x 6,5" H.

Повеќе детали

Избор на купувачи