Чевли за возачи на возачи на мека Дјук
Неодамнешно

Чевли за возачи на возачи на мека Дјук

DEN 3.33

Достапно на барање

Овие машки мокасини во Мека се стилски, удобни и лесни за совпаѓање со повеќето погледи. Подножјето е малку постепено за целодневна удобност. Увезени. Висок квалитет, пети на МПЦ . мала тежина и флексибилна . животински текстура стилски лекари. Повод за употреба : формална и обична.

Повеќе детали

Избор на купувачи