Манискевиц несолен Матзос, Оз
Неодамнешно

Манискевиц несолен Матзос, Оз

DEN 58.88

Достапно на барање

Несогласените крекери на Манишвиц не содржат маснотии, лактоза или натриум. Тие се овластени кошер и 100 проценти вегетаријанци. Овие природни крекери одат добро со најразлични натопи и прават вкусна придружба на супите. Може да се уживаат како дел од многу специјални диети. Овие популарни крекери Matzos се продаваат во мулти-пакет за ваша погодност. Манишевиц е водечки снабдувач на „Кошер Фудс“ и најголем пекар на Америка. Тие ја продолжуваат својата долгогодишна посветеност за испорака на асортиман на храна што ги исполнува највисокиот квалитет на стандардите за кошер. Манискевиц не ги разоткрива крекерите на Матзос : во живот! Здраво тело, здрав дух. Овие природни крекери се овластени кошер. Нема натриум. Без масти. Без лактоза. Вегетаријанец. Овие манизовиц Мацос, 10 мл, доаѓаат во удобен пакет од 12.

Повеќе детали

Избор на купувачи