Единствени поволни цени на тексас на јуниори плус големина измиени предни јакна со долг ракав со долг ракав
Неодамнешно

Единствени поволни цени на тексас на јуниори плус големина измиени предни јакна со долг ракав со долг ракав

DEN 2.00

Достапно на барање

Совршена тежина е да се носи кога ви треба лесна јакна за да се фрли, и има вистинска количина на истегнување за да се направи удобно без да се ограничи движењето. Носете на оние незгодни денови во меѓусебните денови и спарете ги со фармерки со права нога и чизми на глуждот. -Waist girth1x 45 1/4 - - 412 X 48 3/8- - 44 1/83x - - 52 47 5/84x 55 1/2 - 51 1/8 повеќе стилови, повеќе Избори, кликнете овде. Единствени поволни цени на тексас на јуниори плус големина измиени предни рабни долги ракави Jeanан јакна 75% памук 23% полиестер 2% спандекс. Увезени. Спуштете ја јаката. Долги ракави со копчиња. Копче надолу. Џебови на градите. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.

Повеќе детали

Избор на купувачи