Thumbrintz Mahi затворен перница
Неодамнешно

Thumbrintz Mahi затворен перница

DEN 400.00

Достапно на барање

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер. Thummprintz Mahi затворен перница , : убава уметност од Кимберли Вернер создава тропски тематски дизајн во нијанси на сина боја за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата. Само чисто место.

Повеќе детали

Избор на купувачи