Пумпа за отворена пумпа за женски Brinley Co.
Неодамнешно

Пумпа за отворена пумпа за женски Brinley Co.

DEN 2.33

Достапно на барање

Компанијата Naoke од Бринли само ќе ве натера да сакате да ги покажете стеблата. Со детали за ретро платформата и блок потпетица, ќе добиете момент "нозе со денови ". Кадифена велур велур и витка лента за закопчување го заврши овој дизајн на женски. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи