Пандора Сребрена и 14К злато трескави обетки и шарми Подароци за подароци B800747-19
Неодамнешно

Пандора Сребрена и 14К злато трескави обетки и шарми Подароци за подароци B800747-19

DEN 2.33

Достапно на барање

Пандора Стерлинг Сребрена и 14К злато трескави обетки и сет за подароци. Овој сет содржи 1 големина на пандора со големина 7,5 во. / 19 см и има гравура што вели дека те сакам засекогаш. 1 Стерлинг сребро и 14к злато вие и јас засекогаш чиста мушка од CZ. 2 Стерлинг Сребрена сјајна елеганција јасни CZ клипови. 1 блескави капки чисти обетки од CZ Stud. Пандора Сребрена и 14К злато трескави обетки и шарми Подароци Подароци B800747-19.

Повеќе детали

Избор на купувачи