Бескрајни летни машки печатени стебла за пливање со стрии, 5,5 Inseam
Неодамнешно

Бескрајни летни машки печатени стебла за пливање со стрии, 5,5 Inseam

DEN 3.00

Достапно на барање

Оваа сезона е суштинско. Подигнете ја облеката за плажа со овие трендовски шорцеви за пливање од бескрајно лето. Лесниот дизајн има мек, брз полиестер за сушење за да ви помогне да се одржите ладно, суво и удобно. Спарете ги овие шорцеви за пливање со сандали и резервоарот за ладен, каузален летен изглед-водата ве чека! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнете 1 џеб за размавта. Карактеристики : 4-насочен дел; брзо суво; отфрлање на вода. Пливаат шорцеви за мажи од бескрајно лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи