Сензор за тропање на палење 5S
Неодамнешно

Сензор за тропање на палење 5S

DEN 1.67

Достапно на барање

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациите за автомобилска и оригинална опрема. WVE нуди производство на високо-технологија, заедно со иновативни решенија и подобрувања на дизајни на ОЕ. Секоја компонента или се совпаѓа или се подобрува на дизајнот OE за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорна изведба и сигурност. Сензор за палење WVE 5 S2386 (детонација).

Повеќе детали

Избор на купувачи