Трговска марка ликовна уметност зајдисонце ориз v платно уметност од Филип Хугонард
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност зајдисонце ориз v платно уметност од Филип Хугонард

DEN 2.00

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Sunset Rice V“ Canvas Art by Filippe Hugonand : Artip : Philippe Hugonnard. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи