Сет на класичен адирондак тремот на отворено столици за лулка темно зелена боја
Неодамнешно

Сет на класичен адирондак тремот на отворено столици за лулка темно зелена боја

DEN 2.67

Достапно на барање

Живописен и привлечен класичен адирондак трем стол за лулка. Уживајте во бескрајните часови надвор од вашиот трем, балкон или надворешна просторија за живеење со ова мора да има пластично столче за лулка на отворено. Направено со издржлива еко -пријателска HDPE пластична рамка и завршена со хардвер отпорен на 'рѓа. Совршено за кој било простор, ова столче работи одлично на внатрешен двор, балкон, тремот или во дворот. Ова столче за лулање отпорни на временски услови е лесен за столче и нема потреба од сликање, боење или хидроизолација. Мора да има стол за лулање во внатрешен двор затоа што е здрав и издржлив. Достапно во најразлични опции за боја на отпорна боја. Сетот од четири ќе биде совршен што виси околу пожарот или со пријателите и семејството. Направено со УВ и материјали отпорни на временски услови. Боја : Темно зелена столица за лулка на отворено. Сетот вклучува : четири (4) пластични столчиња за лулка. Класичен дизајн на адирондак. Отпорен на дождовна вода, ветер, прашина и снег. Направено со HDPE поли пластика. Тип на стол : стол за лулка на тремот на отворено. Идеално за да легнете околу кампот, оган јама или простор за живеење на отворено. Препорачано за тремот, палубата, ден, дневна соба, отворено, внатрешен двор, дневна, покрај базенот. Широки раце за удобно седење. Мулти-употреба : затворен и на отворено. УВ отпорна обвивка за да се избегне бледнее. Достапно во најразлични опции за боја на отпорна боја. Минимално одржување : Исчистете со сапун и вода. Потребно е едноставно склопување : Лесно е да се следи упатството вклучен.

Повеќе детали

Избор на купувачи