Без граници на ребрестиот ками на јуниори, 5-пакет
Неодамнешно

Без граници на ребрестиот ками на јуниори, 5-пакет

DEN 184.96

Достапно на барање

Секојдневно направено како што треба, без ребрести Ками 5-пакувања со граници. Мека ткаенина со мека четкање, со многу истегнување значи дека добивате удобно вклопување во кривата. Прекрасно се спарува со фармерки, хеланки или здолништа за флертен ансамбл на топло време. Исто така одлично како слој под сите ваши омилени кошули или пробајте го за следната класа по јога или тренингот. Толку многу начини да го носите ова мора да го имаат основното, а заштедата на пари со пет пакувања ви овозможува да се занимавате со леснотија. Само на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 ками. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Затегната, четкана ребра ткаенина. Ребреста Ками 5-пакет за јуниори од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи