КЕДС Шампион оригинали жени 4. Бело
Неодамнешно

КЕДС Шампион оригинали жени 4. Бело

DEN 555.20

Достапно на барање

Самата дефиниција на класична патика. Нашиот иконски шампион за прв пат дебитираше во 1916 година, првиот чевли со платно од гума од ваков вид. Поминаа низ некои промени со текот на времето - различни облици на пети за да се играат на трендовите и да се добијат модерни ажурирања за удобност - но неговата форма на потпишување претежно остана иста, иконски дизајн кој беше сакан и го носеше од наследство на влијателни жени како Одри Хепберн, Јоко Оно и Jackеки Онасис (да именуваме само неколку). Со својот веднаш препознатлив минималистички дизајн, оди-со-сè-сè и целодневна удобност, тоа е една од оние безвременски основи што им се потребни на секој плакар. Поддржани ширини за достапност на платно на горниот дел од очите на очите на очите на очите на окулерот до Sneakersoft Дише за дишењето на подножјето на подножјето, со текстура, текстурирана гума за надлежни инструкции : Инструкции за самостојност во врска со текстуална гума, инструктурирани гумени, инструкции за надлежни вредности : Упатства за самостојност во врска со гума, инструктурирани гумени, инструкции за надлежни вредности : Упатства за самостојност во врска со гума, инструктурирани гумени упатства за надлежни вредности : Упатства за самостојност во врска со текстуална гума за надлежни вредности : Место за миење садови : Едноставно суво самоимизирана боја, опседнато со нас. Класичната палета на шампионот нè привлекува од уво до уво.

Повеќе детали

Избор на купувачи