Редовни фармерки за мажи и големи мажи за мажи и големи мажи
Неодамнешно

Редовни фармерки за мажи и големи мажи за мажи и големи мажи

DEN 3.00

Достапно на барање

Редовни фармерки на Georgeорџ Машки и големи мажи 100% памук. Тешка категорија. Не-протеч. Седи на половината. Редовни колк и бутот. Права нога. Стајлинг со 5 џеб. Копче пред и патент летаат. Машина за перење- ладно. Достапно во разновидни големини, вклучувајќи големи големини на мажи. Достапно во светло камена, средно каменување и црна боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи