Сет на тајни богатства со долги ракави на екипажот на екипажот на вратот на вратот на вратот
Неодамнешно

Сет на тајни богатства со долги ракави на екипажот на екипажот на вратот на вратот на вратот

DEN 447.84

Достапно на барање

Супер пријатно и супер удобно! Бирајте го вашиот фактор за удобност во ова тајно богатство Boucle Top & Jogger Поставете за низок викенд на стил и уживајте во дневна околу сетот што ќе сакате да го носите насекаде. Може да се носи во кревет во тие студени ноќи или само да легнува низ куќата во еден од тие мрзливи денови. Додаток на вашата дневна гардероба. Доаѓа во најразлични бои за избор. ВРВ : . Екипаж. Застани. Долги ракави. Капка рамо. Hi-lo полите. Ребрата на вратот и манжетната. Крај : должина на глуждот. Слаб странични џебови. Манжетна за ребра. Мека текстурална ткаенина од букл. 100% полиестер. Машинско миење ладно. Виетнам.

Повеќе детали

Избор на купувачи