Софија Активна од Софија Вергара 2-во-во-мала тежина реверзибилна пуфер-елек
Неодамнешно

Софија Активна од Софија Вергара 2-во-во-мала тежина реверзибилна пуфер-елек

DEN 399.36

Достапно на барање

СОДРИНА или печатење денес? Тоа е единствената одлука што треба да ја донесете кога ќе се лизнете на реверзибилниот елек на Софија Вергара. Класично ватирана од едната страна, само превртете за да откриете елегантен дизајн со многу врежан тонски принт. Отпорен на вода, со опуштено вклопување, овој елек прави одличен слој без разлика дали трчате милја или во продавницата. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿unicolor o estampado? Eso es lo único que tienes que decidir cuando te pongas el chaleco acolchado reversible de sofia vergara. Cuenta con un acolchado clásico de un lado y al voltearlo, descubrirás un elegante diseño con un estampado completo del mismo tono en erlie. Residente al Agua y con un talle Holgado, Este Chaleco es una uclente prenda para combinar que te servirá tanto para ir correr como para ir de compras. De la colección Exctusiva Sofia Vergara Активна пара. Материјал : 100% најлон; Трим на ребрата : 82% најлон/100% Nailon; Рибете Елстико : 82% Најлон. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Тежина : Лесен/материјален Ливиано. Должина : 23 ”долга/23” де Ларго. Јака : ребреста, плетена јака/cuello tejido acanalado. Затворање : Двострана преден патент/кремалера Реверзибилен Ал Френте. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Две предни џебови/ДОС Болсилос де Оџал Ал Френте. Карактеристики : Реверзибилен дизајн - ваден од едната страна, врежан или цветен принт од друга страна; Отпорна на вода Школка/Дисечо Реверзибилна, Acolchado por un lado y con estampado floral o en liert del otro lado; Capa Resistente al Agua. Реверзибилен елек за жени од Софија Вергара Активна.

Повеќе детали

Избор на купувачи