Smart & Sexy женски потпис на чипка за поттикнување на чипка, стил 85046
Неодамнешно

Smart & Sexy женски потпис на чипка за поттикнување на чипка, стил 85046

DEN 0.67

Достапно на барање

Нашиот градник за поттикнување на чипка за потпишување е вашиот најомилен лифт со над 5 милиони продадени! Подигајќи ја нашата цветна, потпис чипка, оваа склекови има само право на подлога за да го постигне расцеп што го сакате. Значи, iace-up, веруваме дека само го најдовте вашиот нов омилен градник. Како компанија во сопственост на жени, правејќи се да се чувствувате сигурни секој ден е наш прв приоритет. Вие заслужувате долна облека што е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, вие сте паметни и секси. Тоа не е сè, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од еден. За секоја продадена облека за паметни и секси, ние правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Туркај нагоре. Подлога. Цела чипка за потпишување. Центар лак и скапоцен камен. Кафез назад. Затворање на задната кука и очите. Прилагодливи ленти. Вклопување тестирано, точно на големината. 94% најлон, 6% спандекс, ексклузивно за декорација.

Повеќе детали

Избор на купувачи