Атлетски работи женски атлетизиски плетени салата со џебови
Неодамнешно

Атлетски работи женски атлетизиски плетени салата со џебови

DEN 239.84

Достапно на барање

Овие разноврсни шорцеви можат да се носат како дневна облека дома или за време на тренингот. Атлетски работи во салата за теретани се карактеризираат со 2x2 ребра за половини и отвори за џеб. Chartенска активна теретана за активен салата : S = 4/6. 4 "inseam. 34% рајон, 63% полиестер, 3% спандекс. Грижа : Машинско миење. Women'sенски теретана е симпатична и стилска. XL, XXL и XXXL. Достапни во неколку бои, вклучувајќи : Бегонија розова, црна саѓи, црна лента за саѓи, сина залив, лесна праска камо, средна сива хедер, лента со овесна каша од овес и многу повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи