Stuple industries бела мајка цвеќиња над акварелот на виножитото, црна врамена, 30, дизајн од Мелиса Хајат ДОО
Неодамнешно

Stuple industries бела мајка цвеќиња над акварелот на виножитото, црна врамена, 30, дизајн од Мелиса Хајат ДОО

DEN 337.76

Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 24 x 1,5 x 30 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мелиса Хајат ДОО.

Повеќе детали

Избор на купувачи