Софија обувки од Сафија Вергара женски еспадрил клинови сандали
Неодамнешно

Софија обувки од Сафија Вергара женски еспадрил клинови сандали

DEN 1264.00

Достапно на барање

Сè што оди со обувките на Софија од каналите со клин на Софија Вергара. Зачудувајќи ја совршената рамнотежа помеѓу обичните и фустаните, овие потпетици со високи клинови се шик избор со сè и сè, од облека подготвени за работа до повеќе лежерни стилови како шорцеви и каприс. Класично модерно, сигурно е да се биде loveубов на прв поглед. Само на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета 1,5 ”предна платформа. Затворање на чевли : лента за глуждот со прилагодлива тока. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : перниче со нозе. Clandенски канали на Еспадрил од обувки од Софија од Софија Вергара.

Повеќе детали

Избор на купувачи