Шампионски шорцеви за шампиони со тапирање на лого
Неодамнешно

Шампионски шорцеви за шампиони со тапирање на лого

DEN 0.33

Достапно на барање

Спортските шорцеви од Шампион ве одржуваат удобни додека сте во теретана или трчате. Лесен избор за денот. Моделот носи големина M. приближно. inseam : 4,75 ". Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето; еластична лента за половината со влечење за додадена удобност. Две странични џебови за да се одржат најважните. Увезени. Шампион француски Тери шорцеви со лого -прислушување за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи