Сет на супер меки салон за почетнички меки и шорцеви, 2 парчиња, 2 парчиња
Неодамнешно

Сет на супер меки салон за почетнички меки и шорцеви, 2 парчиња, 2 парчиња

DEN 270.72

Достапно на барање

Работите изгледаат удобно. Сетот за супер-меки салони и шорцеви на стартерот е направен во удобна ткаенина и лесно го комплетира вашиот лежерен, опуштен изглед. Со силуета со краток ракав и класичен екипаж, машката е придружена со повлекување со еластична половината што се движи со вас. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави. Карактеристики на шорцеви : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Машки кратки ракави на врвот и шорцевите салон поставени од стартерот.

Повеќе детали

Избор на купувачи