Reebok Boys Relay Jogger, големини 4-18
Неодамнешно

Reebok Boys Relay Jogger, големини 4-18

DEN 320.00

Достапно на барање

Jогер на Reebok Boys "Relay " е удобен и дише направен од француски Тери (60% памук/40% полиестер) Овој лесен џогер е дише и совршен за целодневно носење. Комплетен со безбедна еластична лента за половината, длабоки странични џебови и карго џебови, овие панталони се доволно разноврсни за да продолжат со и надвор од теренот. Reebok Boys Jogger. Манжетни полите. Две странични џебови.

Повеќе детали

Избор на купувачи