Nutrichef 17 ”нелепливо за замена на тавата за печење, голем дел од бакарни колачиња со црни рачки
Неодамнешно

Nutrichef 17 ”нелепливо за замена на тавата за печење, голем дел од бакарни колачиња со црни рачки

DEN 479.84

Достапно на барање

Nutrichef 17 ”Замена на тава за пециво за печење, голем лист за колачиња со бакар со црни силиконски рачки, комерцијално одделение за квалитет на ресторани метални метални метални софтвер, компатибилни со моделот NCSBS3 S45, NC5 PCS - Атрактивен, стилски нелеплив металик облога комерцијална оценка за комерцијални одделенија за комерцијални одделенија за комерцијални одделенија за комерцијални одделенија за комерцијални одделенија, издржлив и сигурен Колаче лист за плоча за миење садови за миење садови за миење садови, се препорачува само за заштеда на простор за заштеда на простор, широка тава за тава, идеален за печење на голем број зачудувачки печива, погодна за рерна, фрижидер и замрзнувач PFOA, PFOS, PTFE бесплатно. Погодно за избрани модели : Нашата замена на големите колачиња на Nutrichef е компатибилна со моделите Nutrichef NCSBS3 S45 и NC5 PCS. Можете исто така да го користите со кој било друг сет за печење. Исто така, овозможува лесно ослободување на оброкот, како и отсуство на какви било чудни мириси или мириси . Издржлива и машина за миење садови : Иако нашиот лист за колачиња се препорачува само за миење на рацете, тој е и безбеден машина за миење садови затоа што е PFOA, PFOS, PTFE Бесплатно. Црните силиконски рачки, исто така, го прават безбеден и издржлив за употреба, идеално за печење или печење . тава за заштеда на простор и заштеда на простор : со карактеристиката за заштеда и заштеда на просторот на нашата трајна и сигурна голема замена на листовите за колачиња, редење и складирање на тавите на вашите Складирањето во кујната или оставата, чајната кујна се олеснети и помалку проблеми. Погоден е за бројни уреди за готвење : издржливоста на нашата голема замена на листовите за колачиња го прави погоден за употреба на бројни апарати за готвење дома, како што се вашите печки, фрижидер и замрзнувачи без страв од тоа од 'рѓа.

Повеќе детали

Избор на купувачи