Откривање дино doodles аква магија уметност мат, цртајте со сет за боење на вода, суво за да се избрише, вклучува марки матрици сунѓер и кутија, монтирање на чаша за вшму
Неодамнешно

Откривање дино doodles аква магија уметност мат, цртајте со сет за боење на вода, суво за да се избрише, вклучува марки матрици

DEN 287.84

Достапно на барање

Discovery ™ Dino Doodles Aqua Magic Art Mat нуди уникатен и возбудлив начин за создавање живописни уметнички дела со минимална хаос. Едноставно додадете вода во магичните пенкала или сунѓер и започнете да doodling на душекот. Гледајте додека боите се менуваат кога се влажни, а потоа избришете ги откако ќе се исуши за свежо платно да се гуши. Поставениот има 4 монтирани чаши за вшмукување што може да се искористи за да се поправи душекот на wallидот или да се спречи да се движи наоколу на подот. Комплетот вклучува 3 магични пенкала за вода, 6 марки, 3 матрици на диносаурус и 1 сунѓер. Сè што се чува уредно во вклучениот случај на фолио, што го прави совршен за патување и doodling во движење. Дудл душекот ги менува боите кога е влажна. Користете вода наместо неуредни маркери и мастило. Вклучува 3 пенкала за вода, 6 марки, 3 матрици, 1 случај и сунѓер. Чувајте додатоци организирани во случајот Фолио. Одличен образовен подарок за сите. Модел : 1016177.

Повеќе детали

Избор на купувачи