Без граници Juniors Colorblock Tie Front Top
Неодамнешно

Без граници Juniors Colorblock Tie Front Top

DEN 2.67

Достапно на барање

Останете удобно, но модата напред со ова, без граници, јуниори Трипл блок на врвот - тоа е тотално мора да го има! Овој троен блок на горниот дел има копче надолу, вратоврска на дното и мешани отпечатоци. Овој врв е дефиниција за модерно забавно! Носете го со ладни фармерки и бели патики за да го завршите изгледот. Материјал : 95% рајон, 5% спандекс. Три панели. Копчето предно. Врза на дното. Достапно во асортиман на бои за боја на вратоврска. Направено во Кина. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи