GAP CAMO REAT CED CED, рециклиран полиестер со капакот за затворање на патент, голем 48 x36
Неодамнешно

GAP CAMO REAT CED CED, рециклиран полиестер со капакот за затворање на патент, голем 48 x36

DEN 239.52

Достапно на барање

Дајте му на вашето домашно милениче удобно место за дневно и да се одморите со креветот за рециклиран полиестер за рециклиран од јазот Камо. Веднаш со рециклирани материјали, нуди издржлива, посочена удобност за вашето куче или мачка и обичен, акцент на онтраенд за вашиот простор. Достапно во најразлични бои дизајнирани за лесно да се мешаат и да се совпаѓаат со постелнина и текстил од колекциите за домашни јаз. Колекцијата за миленичиња за миленичиња на Gap, комбинира иконски, безвременски американски стил со висоководи, удобни најважни работи дизајнирани за вас и вашето домашно милениче. Исклучиво на. Рециклиран материјал : Покривот е 100% рециклиран полиестер; Пополнувањето е 100% рециклиран полиестер; Школка за полнење е 100% полипропилен. Поодржливо : RCS (Стандард за рециклиран побарувања) 1114680 Сертифициран. Камино печатење на капакот : Се одликува со покривка на платно од Камопринт за обичен изглед за вашиот простор и удобно чувство за вашето домашно милениче. Меко полнење : Мекото полнење обезбедува максимална удобна удобност за дремки, спиење или лежење. Детали за потписот на јазот : Карактеристики на контраст, морнарички цевки и странична рачка за лесно носење, движење и транспорт. Верситил : Достапно во три различни големини за најдобро одговара на сите раси на кучиња и мачки. Димензии : мали : 36 "L x 24" W x 5 "H, Medium : 42" L x 30 "W x 5" H, големи : 48 "L x 36" W x 5 "H. Затворање на патент : Корицата има A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A COWN Затворање на патент за лесно отстранување и миење. Упатства за нега : Отстранете ја надворешната обвивка пред да се инсталираат, машината за миење ладно одделно со благ детергент, нежен циклус, не бели, не милувајте суво ниско, не железо, не исушете го чисто.

Повеќе детали

Избор на купувачи