Airwalk Little & Big Boys Lace-up Anchor Shiptakers, големини 13-6
Неодамнешно

Airwalk Little & Big Boys Lace-up Anchor Shiptakers, големини 13-6

DEN 1.67

Достапно на барање

Додадете модерен стил во неговата колекција на патики со подигање на ниски патики со сидро на воздушната вода. Патиките за перформанси на овие деца се дизајнирани со традиционално затворање на чипка за да обезбедат удобно вклопување. Лесното, не-обележување на дното е одлично за игралиштето или се дружат со пријателите. Затворање на чевли : Традиционално затворање на чипка за вклопување. Материјали : Suede/PU/полиестер горниот со не-означување TPR дно. Карактеристики : Подготвена јака и јазик за безбедно вклопување. Крајна употреба : Совршено за затворено и на отворено. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

Повеќе детали

Избор на купувачи