Студио Wynwood Printed Travel & Place Canvas Art Print
Неодамнешно

Студио Wynwood Printed Travel & Place Canvas Art Print

DEN 704.00

Достапно на барање

Светски мапи на Авенија Авенија Авенија и знамиња на wallидни уметнички платно, „Приорис хемисфери“ - сина, кафеава приориска хемисфери е вешто изработена индустриска уметност од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на светски мапи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи