Уметноста на уметноста на морското дрво во Парвез Таџ на четкан алуминиум
Неодамнешно

Уметноста на уметноста на морското дрво во Парвез Таџ на четкан алуминиум

DEN 1165.44

Достапно на барање

Ова е ликовна уметност УВ мастило за печатење на четкан алуминиум од Парвез Таџ. ПАРВЕЗ ТАЈ МЕСТ ДРУГИ УМЕТНИК НА УМЕТНИЦИ НА БУНДЕН АЛУМИНУМ : ПРИМЕНА УСТ УВ ИНК ПРИНТ НА ​​БУШИНА АЛУМИНУМ од Парвез Таџ. Алуминиумот се појавува на боите и создава иридесен трепер, што дава длабочина на просторијата. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Повеќе детали

Избор на купувачи