Crocsенски сандали на Крокс
Неодамнешно

Crocsенски сандали на Крокс

DEN 480.00

Достапно на барање

Сончање, флаширана вода, вашата нова омилена торба за тота? Сите ние имаме најважни работи за топло време. Овие сандали се подготвени да се приклучат на вашата летна постава со лесен, отворен дизајн кој патува од базен до секојдневни работи. Едноставни, основни сандали. Крослит? Изградбата на пена го прави неверојатно лесен. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Повеќе детали

Избор на купувачи