Гима преклопен кревет w меморија пена душек ролавен метал гостин кревет за спиење
Неодамнешно

Гима преклопен кревет w меморија пена душек ролавен метал гостин кревет за спиење

DEN 3.33

Достапно на барање

Дали сè уште сте вознемирени со тоа што немате дополнителен резервен кревет за гостите или не сте во можност да се одморите во канцеларијата? Нашиот преклопен кревет со душек ќе биде вашиот идеален избор! Направено од висококвалитетен челик, рамката за кревети е цврста и издржлива со долг животен век. Солидните дрвени летви и тешки нозе обезбедуваат одлични перформанси на оптоварување. Душекот е изработен од пена за поддршка со висока густина и мемориска пена, која е мека и еластична. Овој кревет е исто така опремен со 4 мазни тркала, кои можат да се преместат каде и да сакате. Покрај тоа, кога не е во употреба, овој кревет може брзо да се преклопи во компактна големина за складирање. Изработени од висококвалитетен челик за да се обезбеди цврстина и издржливост душек за мека меморија за пена за удобно искуство со спиење со тешки нозе и дрвени лекови за одлично Капацитетот што носи оптоварување може брзо да се преклопи во компактна големина за складирање со мазни тркала за да се движите каде и да сакате, во рамка : црна боја на душек : беж материјал : челик, дрво, мемориска пена, полиуретан целокупна димензија : 79 '' x 31,5 ' 'x 18' '(l x w x h) Димензија на преклопување : 33' 'x 31' 'x 13' '(l x w x h) Нето тежина : 37 фунти Капацитет за тежина : Пакет со тежина од 265 фунти вклучува : 1 x рамка за кревет 1 x Душек 1 x Упатство широко користена во дневна соба, спална соба, студии и службеници со директен прирачник за инструкции за лесно склопување на собрание и движење.

Повеќе детали

Избор на купувачи