Мал Батлер Голема Послужавник Плетен
Неодамнешно

Мал Батлер Голема Послужавник Плетен

DEN 1.67

Достапно на барање

Користете во кујната или покрај базенот! Четирите вдлабнати држачи за пијалоци за вашите ладни и топли пијалоци помагаат да се избегне излевање. Вистинската големина на фиоката е 24 "X 15" X 4 " •4 вдлабнати држачи за пијалоци •Цврста пластична конструкција •рачки За Удобност • пластиката за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ заштитена СО УВ помага да се спречи избледување. •Внатрешна или надворешна употреба •Цврста и лесна •Лесно носете многу предмети одеднаш •Одлично За Излети •Достапно во 4 бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи