ХАУЗЕР РЕГБА-160-ББ 12.3125 Дупка За Славина Четкана Месинг Кралска Традиционална Славина Од Цврст Месинг
Неодамнешно

ХАУЗЕР РЕГБА-160-ББ 12.3125 Дупка За Славина Четкана Месинг Кралска Традиционална Славина Од Цврст Месинг

DEN 639.84

Достапно на барање

Карактеристики и Придобивки напред акција Со 15° задна ограничена рачка нема Да го погоди задниот дел Опис На Производот Целосно изработен Од цврст месинг, задебелен во традиционалниот дизајн и носталгичен за сетилата, Кралската Традиционална Славина за Шипки додава класичен стил во пригодна големина на шипката, достапна во 6 завршетоци. Раскошната традиционална рачка за контрола на водата На Кралот е дизајнирана да се лизга напред за ултра-мазна контрола на водата, но сепак прецизна конструирана со ограничено задно дејство од 15° за да спречи нејзино удирање во задниот дел. Опремен со нашиот Кертриџ За Керамички Диск Cera Dox, Houzer гарантира цел живот сигурна операција отпорна на истекување. Кралската Традиционална Славина за Шипки е произведена со најнова технологија во уметноста на металургијата и изработена со суров стопен месинг од почеток до крај во Нашата фабрика ИСО сертифициран Хаузер во Турција. Повеќе од само име на бренд, како производител имаме над 70 години искуство во изработка на славини. Ова му дава на Хузер доверба да застане покрај Нашата Гарантирана Доживотна Гаранција на сите наши славини. Сите славини На Хаузер се сертифицирани ЗА мкс за да ги исполнат или надминат сите Американски Државни И Федерални водоводни кодови и ниски стандарди за безбедност на олово. Преземања на производи REGBA - 160 Кујна Тапа Инсталирајте, Чистење И Упатства За Работа Традиционална цврста месинг конструкција. Лесно чист аерофло отстранлив Аератор. Напред акција со 15° задна ограничена рачка нема да ја погоди задната страна. Керадокс Керамички Диск Кертриџ-Доживотна Гаранција. Достапно во 6 финиш опција. Најлонски плетени црева за зголемена издржливост и флексибилност. Систем за Брзо Поврзување на Блокирање дизајниран за безбедна и лесна инсталација. Ограничена Доживотна Гаранција. РЕГБА-160 Спецификации Лист. РЕГБА-160 Кујна Тапа Инсталирајте, Чистење И Упатства За Работа.

Повеќе детали

Избор на купувачи