Викерман 6 Топката Божиќ Орнаменти, на 4
Неодамнешно

Викерман 6 Топката Божиќ Орнаменти, на 4

DEN 1.67

Достапно на барање

Ова убаво Парче божиќно деко Од Викерман сигурно ќе ја направи вашата сезона светла. Без разлика дали станува збор за дрво или за домашна декорација, овој производ ќе ви даде дополнителен божиќен талент што ви треба. Викерман 6 "Топката Божиќ Орнаменти, Пакет од 4 : 6". Пакет од 4. Совршен за на дрво или како домашна декорација. Изработени од квалитетни материјали.

Повеќе детали

Избор на купувачи