Кембел Директна Врска Серпентина синџир lb Работно Оптоварување Ограничување # Челик Цинк
Неодамнешно

Кембел Директна Врска Серпентина синџир lb Работно Оптоварување Ограничување Челик Цинк

DEN 199.68

Достапно на барање

"КЕМБЕЛ" Серпентина Синџир Трговија големина 2/0 225' по квадратна кофа Директно линк 520 фунти. работно оптоварување цинк обложена/Блу-кром Финиш Типични употреби вклучуваат задни порти, бариера чувари, Бренд Име : Кембел Синџир Трговија Големина : Бр. Конструкција : Материјал Со Права Врска : Тип На Производ Од Јаглероден Челик : Дијаметар На Синџирот На Серпентина : 3/16 инчи. Должина на синџирот : 225 стапки. Заврши : Цинк Обложена Боја Семејство : Сребрена Пакување Тип : Кофа Тежина Капацитет : 520 фунти. Боја : Сребрена . Оддел-ХАРДВЕР/ГРАДЕЖЕН МАТЕРИЈАЛ. mdse Class-СИНЏИР И КАБЕЛ. продгрупа - СПЕЦИЈАЛИЗИРАН СИНЏИР.

Повеќе детали

Избор на купувачи