Центар, Премиум Тон Сплајн, Volvo XC90
Неодамнешно

Центар, Премиум Тон Сплајн, Volvo XC90

DEN 2.67

Достапно на барање

Ова Предупредуваат Индустрии Премиум Рачно Заклучување Центар има 35 шини и се продава во парови. Целата метална конструкција и бирање од легура ЗА обезбедуваат години на сигурно функционирање. Технологијата на бранови пружини ја зголемува сигурноста во однос на стандардните пружини на серпентина. Ова бирање бара целосни 9/10-ти од вртењето за да се обезбеди позитивно вклучување на внатрешната погонска опрема до прстенот на спојката. За да бидете сигурни дека ќе останат ангажирани, ПРЕДУПРЕДУВАЈТЕ премиум центрите користат густа внатрешна пружина на бранови и тешки држачи за бирање. Ограничена доживотна гаранција.

Повеќе детали

Избор на купувачи