Баркли Туш Столб Само 62
Неодамнешно

Баркли Туш Столб Само 62

DEN 2.33

Достапно на барање

Баркли ги обезбедува сите ваши основни потреби за бања. Основниот кревач за туширање е за употреба со нашите полнила за кади. Баркли Туш Столб Само 62" : Навој на едниот крај. 62 " висока. Месинг цевки. За употреба со 4185 конвертира тушеви. 1-годишна гаранција.

Повеќе детали

Избор на купувачи