Одговара избери: 2005-НИСАН ГРАНИЦА, 2005 - НИСАН КСТЕРА
Неодамнешно

Одговара избери: 2005-НИСАН ГРАНИЦА, 2005 - НИСАН КСТЕРА

DEN 3.33

Достапно на барање

Про Комп Суспензија Ниво Лифт Нитро Комплет; Висина Лифт 2.5 Инчен Лифт; Потпора Растојание; Лист Пролет Окови; Ги Вклучува сите потребни Хардвер И Инструкции; Подигнете го и израмнете го со про комп комплети комплети систем лифт суспензија ниво. Овие комплети од Про Комп нудат најбрз, најбезбеден и најмалку скап начин за балансирање на предниот дел со задниот дел. Подигање на предниот дел на вашето возило од 1.5 во. до 2.5 во., во зависност од вашата апликација, му дава на вашата платформа подобрен, рамномерен став. Тешките компоненти во овие комплети за подигнување на ниво се обложени со прав за да се спротивстават на ' рѓа и корозија. Про Комп системите исто така ви овозможуваат можност да додавате поголеми гуми со зголемено растојание од подлогата, но тие не ја менуваат целокупната суспензија или геометријата на воланот, така што го одржувате квалитетот НА ВОЗЕЊЕТО СО ОЕМ. Купете лесни за инсталирање, прифатливо израмнување за вашата платформа од комплетите На Системот за суспензија На Про Комп и ниво на подигнување. Општи Информации Производителот : Про Комп Суспензија. Производителот Дел Број : Про Комп Суспензија. УПЦ : 614901022391. Карактеристики Лифт / Висина Капка (во.) : 2.5. Фитнес Водич 2005-2012 Нисан Граница. 2005-2012 Нисан Кстера. 2009-2012 Сузуки Екватор. Дополнителни Функции Заврши : Црна.

Повеќе детали

Избор на купувачи