Вар Криминал Еднорог Коса, Полутрајна Боја На Коса, Веганска, Целосна Покриеност, Кармин 6. фл оз
Неодамнешно

Вар Криминал Еднорог Коса, Полутрајна Боја На Коса, Веганска, Целосна Покриеност, Кармин 6. фл оз

DEN 3.33

Достапно на барање

За некоја сериозна фантастична боја која е веганска и без суровост, погледнете Го Криминалот од Вар. Полутрајна боја без оштетување, која ја трансформира косата во живописна боја сите од удобноста на вашиот дом! Бојата За Коса Во Боја на Кармин произведува розово-црвена боја што ќе ве претвори во вистински еднорог! Нашата Боја За Коса Со Еднорог е лесна, самостојна формула која содржи состојки за кондиционирање, масни киселини и витамини кои помагаат во зајакнување на сјајот и навлажнување, и е целосно ослободена од груби хемикалии како ППД, Пероксид и Амонијак. Зашеќерениот мирис на ванила од цитрус ќе ја направи вашата магична трансформација забавна и можете да ги измешате и усогласите нашите 35+ задебелени нијанси за да создадете оригинални нијанси само за вас. Суперзаситениот пигмент депонира живописна боја на претходно осветлена платина до средно руса коса и додава нијанса на боја на темно руса и светло-кафеава коса. Резултатите може да варираат врз основа на бојата и состојбата на косата. Секогаш правете тест за лепенка и прамен пред да се посветите на целата глава.Вар Криминал Еднорог Боја За Коса, Кармин, Целосна Покриеност, Полутрајна, Веганска, 6,76 мл Лесна, Самостојна Формула Без Оштетување. Веганската боја за коса содржи состојки за кондиционирање кои помагаат да се зајакне сјајот и да се навлажнува косата. Зашеќерен Мирис На Ванила Од Цитрус. Направено со масни киселини и витамини за дополнителна навлажнување. 35+ задебелени нијанси за избор. Нијансите може да се мешаат за да се создадат оригинални нијанси само за вас. Без груби хемикалии, ППД, Пероксид и Амонијак. Секогаш правете тест за лепенка и влакно однапред. 100% Вегански И Без Суровост.

Повеќе детали

Избор на купувачи